Jak můžete s dětmi cvičit...

A napravit jim nenápadně správné držení těla.

Zkoušela jste se s dětmi protáhnout u jógových cvičení?

Víte, že dětská jóga je skvělý nástroj, jak děti HRAVĚ zapojit do cvičení a nenápadně je dostat do cviků, díky kterým si napraví to správné držení těla?

Možná si říkáte, že jóga je pro děti nudná, ale naopak!

Když víte jak na to a co vše do hravého cvičení zařadit, tak pak se děti budou těšit na každé další cvičení.

U dětské jógy je krásné to, že děti v sobě probudí svou fantazii a lépe se budou chtít zapojit do náplně cvičení...

TVOŘIVOST, FANTAZIE, HRAVOST, NADŠENÍ...


Pracuji s dětmi v ordinaci, na kroužcích i doma :-), ráda spojuji zdravé cvičení, ty vhodné jógové pozice i dětskou fantazii...

A když to vše zakomponuji do mých pohybových lekcích, děti se pak těší na další...


A vy si se svými dětmi a s námi můžete vyzkoušet, jak taková lekce s prvky jógy,  vypadá...Během dvou dnů si spolu lehce zacvičíme, odpočineme i zrelaxujeme.

Dám Vám i Vašim dětem tip, jak hravě si zacvičit a přitom si zdravě protáhnout svá těla, obzvláště při pohybových odchylkách.

Kdo Vás provede ukázkovou lekcí?

Dětská sestřička/lektorka zdravého pohybu pro děti.

Marta Haderková, Dis.

Především máma dvou dětí, které se sami potýkaly s pohybovými odchylkami a nechtělo se jim jen tak cvičit.

 14 - letá Zuzanka měla vadné držení těla a cviky na stabilitu jí dělaly problémy. Na 9-letého Bruna byla moc těžká školní aktovka, proto se začal hrbit a pomalu měl skluz ke kulatým zádům. Nejen mé děti, ale i v naší dětské ordinaci přibývalo dětí, především jejich rodičů, kteří hledali účinné cvičení, které by jim mohlo pomoci, a chtěli zjistit jak vlastně můžou děti zapojit do cvičení.

A jako zkušená lektorka dětské jógy, vím co se dětem osvědčilo. Jaké cviky mají rády, na které se těší a kterým by se naopak chtěly vyhnout.

Práci s dětmi mám moc ráda, obzvláště, když jim nenápadně, hravou formou cvičení, pomůžu k jejich správnému vývoji. Kroužky pro děti vedu již 10 let, kdy jsem začínala s mými dětmi vést pohybové kroužky v rodinném centru, jehož jsem spoluzakladatelkou. Postupně, jak děti rostly a také pracovní prostředí, mě vedlo k dalším krokům, vzdělávání, získávání dovedností, abych se mohla ještě více věnovat dětem.