Články

 

Přesně za měsíc v tuto dobu, budeme sedět u pohádek ( tedy doufám, že i já :-)) a čekat až nás navštíví Ježíšek. Mezi tím si ale můžete společně s námi zkrátit čas těmito hry, díky kterým si procvičíte vaše smysly, soustředění, vyzkoušíte si nenápadně dechové cvičení i vnímání...

Ani se nenadějeme a budou tu nejkrásnější svátky v roce. Na lekcích dětské jógy se pomalu ladíme na tematické hry, známé zvyky a tradice Adventu a zařazujeme je hravou formou do cviků a pohybových aktivit. Přeci jen Vánoce jsou jedny z nejdůležitějších křesťanských svátků a tak si na ně s dětmi patřičně vymezíme dostatečný prostor pro...

Jsi v pohodě?

05.09.2022

Dnes jsem se zamyslela nad jednou otázkou, zda si udržuji duševní zdraví a pohodu přesně dle mých představ. Zda vůbec mám čas myslet na to, abych se já sama cítila dobře, přirozeně a vše co se děje kolem mě, že je tak nějak součástí mého života.

Nyní se účastním 21 denní výzvy, na různá témata a úkolů pro psaní článků. Tak je možné, že Vás budu častěji zásobovat různými články z mého zákulisí. A jako první téma - mé oblíbené místo.


Pokud hledáte inspiraci na další hry, cvičení a tipy, jak aktivně využít čas s vašimi dětmi (podle ročních období, svátků, tradic a významných dnů), můžete se přidat do mé skupinky na FB : 

S DĚTMI HRAVĚ KE SPRÁVNÉMU DRŽENÍ TĚLA

Také se můžete kouknout na stránky: 

CVIČENÍ A MASÁŽE MIMINEK,

která je věnována našim nejmenším pokladům.

Radost dětem pohybem