Cvičení a masáže miminek

6 - týdenní kurz cvičeníčka a masáží, plný pohybových říkanek i písniček. Kurz je vhodný pro miminka od 3 do 8 měsíců. Probíhá každou středu od 13:30 do 14:30 hodin. V rodinném centru Křelovský Kaštánek, v Křelově. A od 15:00 do 16:00 hodin v rodinném centru Klásek, v Lutíně.

Na začátku každé lekce se společně přivítáme. V doprovodu říkanek a písniček si zacvičíme ( na podložce, s padákem, se šátky, či u maminky v náručí) a následně za doprovodu relaxační hudby a aromaterapie budeme naše mrňousky jemnými dotyky masírovat. Kdy se naučíme masáž pro spokojené bříško, komplexní masáž celého tělíčka na klidný spánek, reflexní masáž nožiček, masáž hrudníčku pro uvolnění hlenů, uvolňující masáž hlavičky a jiné..

Počet míst omezen - nutná rezervace na Tel: 732508329, nebo email: haderkovamarta@seznam.cz


Také se už těšíte, až budeme moci se svým mrňouskem navštěvovat společnou aktivitu?
Máte doma děťátko mezi 3 - 8 měsícem? 
Nevíte, co podniknout v odpoledních hodinách? 

Přijďte si zacvičit za námi, do Křelovského Kaštánku a ochutnejte příjemnou atmosféru.


Pohyb je přirozenou součástí života a cvičení podpoří správný psychomotoricky vývoj vašeho děťátka. Miminko si přirozeně začne zvykat na sociální kontakt mezi dětmi. Rodič si osvojí správnou manipulaci s dítětem a utuží se tak vztah mezi Vámi a Vašim děťátkem.

Masáž je intimní způsob komunikace, vzácný čas vyhrazený jen pro Vás a Vaše miminko, kdy spolu komunikujete beze slov pomocí vzájemných doteků.