Relaxační tipy s dětmi, pro unavené mámy

Workshop

Dobrý den, milá maminko!

Vítám Vás na dnešním workshopu. 

Jsem moc ráda, že tu jste a že si spolu ukážeme, jak můžeme relaxovat i s dětmi.


I když můžete být z celodenní práce vyčerpaná, energii si můžete dobít při příjemných chvílích s dětmi. Nemusíte je od sebe odhánět, nebo čekat, až se Vám podaří ukrást čas jen pro sebe. Neboť ta příležitost nám většinou vyjde, když jdou děti spát a to jsme my mámy někdy už tak unavené, že se nám nechce nic. Vůbec nic... :-)


V tomto workshopu získáte relaxační tipy a aktivity, které jsou vhodné pro maminky i děti. Můžete je využít kdykoliv. I když se to na první pohled nezdá, uvidíte, že si odpočinete i v přítomnosti svých dětí. Navíc, Vám vaše děti budou vděčné, že s nimi trávíte čas. Něco nového se spolu naučíte, lépe se poznáte a získáte další, společné zážitky a to je pro vaše děti pohlazení pro duši.

A nyní už Vás srdečně zvu ke zhlédnutí workshopu


Úvodní video na přivítanou


Praktická část workshopu


Líbil se Vám workshop a chtěla byste získat další tipy, které Vám či vašim dětem pomůžou od bolesti, k uvolnění a vzájemného odpočinku?

Zvu Vás do online kurzu Rozpohybuj děti hravě, ke správnému držení těla, díky kterému získáte:

 1. Zjistíte, jaké cviky použít při určité odchylce v pohybovém vývoji a naučíte se je praktikovat v běžném životě     
 2. Získáte další příjemnou aktivitu, která Vám hravě a zdravě prospívá a díky které se naučíte lépe zacházet se svým tělem
 3.  Budete vědět, jaké účinné cviky ihned použít, např. při bolestech zad - často se vyskytující jak u dospělých tak i u dětí
 4. Zjistíte, jak si připravit lekci, jak lekce probíhá, co vše může být součástí
 5.  Naučíte se Vy sama i vaše děti relaxovat a aktivně odpočívat
 6.  Úlevu od bolesti a lehčí pohyb
 7.  Spolu s dětmi budete mít lepší stabilitu, rovnováhu a koordinaci
 8.  Se svým dítětem si budujete pevnější, hlubší vztah, důvěru a vzájemnou podporu důležitou pro budoucnost Vašeho potomka

Online kurz obsahuje

 • 8 videí se cviky na : skoliózu a bolavá záda, ploché nožky, vystouplé lopatky, vpáčený hrudník, kulatá záda, cviky na rovnováhu, pro hyperaktivní děti, cviky pro děti astmatiky. + 1 video navíc na úvodní protažení. Ve videích cvičí i děti :-)
 • Přes 42 různých pozic/ cviků, podle kterých si můžete zpevnit střed těla, zlepšit rovnováhu, stabilitu, protáhnete si celé tělo, posílíte svaly, pomůžete sobě i svému dítěti k napravení skoliotického držení těla.
 • 4 Pohybové hry zaměřené na soustředění, trpělivost, bystrost, hravost, rovnováhu, procvičování paměti,
 • 4 Dechové cvičení u kterých sedětmi naučíte relaxovat, uvolníte psychické napětí, pomůžete si tak ke zklidnění, vyrovnanosti, celkové harmonizaci těla.
 • 2 tipy relaxace střídající uvolnění a napětí
 • 42 krásných jógových karet v PDF formátu ke stažení a vytisknutí
 • Bonusy, jako jsou další tipy na pomůcky a jak je využít k hrám, mandalku ke stažení a další... Chci se o kurzu dozvědět více!

Radost z maličkostí a plno veselých zážitků s dětmi přeje Marta Haderková.