Advent se blíží, víte jak si ho zpříjemnit?

13.11.2022

Ani se nenadějeme a budou tu nejkrásnější svátky v roce. Na lekcích dětské jógy se pomalu ladíme na tematické hry, známé zvyky a tradice Adventu a zařazujeme je hravou formou do cviků a pohybových aktivit. Přeci jen Vánoce jsou jedny z nejdůležitějších křesťanských svátků a tak si na ně s dětmi patřičně vymezíme dostatečný prostor pro jejich objevování, zkoumání a zjištění pravého původu a především významu předvánočního času.

S dětmi se dá krásně pracovat a hravou formou je můžeme vtáhnout do děje i tím, že je zapojíme do činností různými příběhy. 

Děti mají rády příběhy a o to více se snaží sami aktivně vymýšlet průběh, pokračování děje, nebo tematiku lekce.


Děti jsou kreativní a velmi, velmi tvořivé

V Adventním čase, kdy je domov krásně vyzdobený, všude kolem se line vůně právě upečeného cukroví, (u nás dnes voní hrníčková perníková buchta) o to více se přidá na vyladěné atmosféře i to, že dětem dopřejete aktivity, díky níž získají nové, veselé a hravé zážitky společně s vámi.

A to je pro děti NEJVÍC...

Děti mají rády barevnost, pestrost a všeho všude dost- Vánoční výzdoba všude kolem nás může inspirovat nás samotné a nejen na aktivity s dětmi.

Ale přeci jen, Vánoce jsou obdobím, kdy si my mámy přejeme - jako každý rok - abychom to vše zvládly v poklidu a nestrhaly se. Aby byla rodina spokojená a my nepadly za vlast...

Jak toho dosáhnout? Jak to zvládnout?


Možností je několik, dnes vám nabídnu jednu, která naladí na Vánoce celou rodinu.

Příležitost, jak zabavit děti, prožít předvánoční čas v poklidu, získat nové zážitky a odreagovat se? 

Představte si, že máte možnost, jak trávit během Vánoc více času s dětmi, být všichni pohromadě a hravou formou si zlepšit držení těla, získat vhodné tipy na společné hry, masáže, relaxaci a další...

Každý den se můžete s dětmi obohatit o jednu společnou aktivitu

Netradiční Adventní kalendář vám s tím moc rád pomůže.


NALAĎTE SE  na nejkrásnější  období roku se svými dětmi 

a dopřejte nejen jim kouzelné svátky