Rok uvědomění je za námi a já Vám moc děkuji, že jste!

30.12.2020

Rok, v němž se událo spíše než radostných, tak více smutných věcí, máme skoro již za sebou. Pro někoho je to zlomový rok, pro mě velmi poučný, inspirativní a dokonce i akční. Na začátku roku jsem měla, jako jistě každá z nás, určité plány, které jsem ale nebyla schopna splnit, neboť mi chyběla ta správná motivace. Říkejme tomu motivace, slovo lenost nevypadá dobře:-)

Již delší dobu jsem plánovala, že se pustím do svých projektů a tvorby pro Vás a Vaše děti. Nebyl na to čas, nebo impulz - který by mi, jako hnací motor pomohl převést myšlenky v konání, v akční kroky. Bála jsem se. 

Ale...

Jak já říkám, na všem špatném si musíme najít alespoň jedno pozitivum, jednu radost. Mám to tak i v době ,,covidové". Omlouvám se za slovo, kterým jste už přehlcena, unavena. Již jej dál nenapíšu!

I když jako zdravotník, jsem byla v práci každý den, přeci jen v prázdninovém režimu a mnohonásobné přítomnosti mých dětí :-), jsem si uvědomila samé pozitivní věci a také to, jak můžu letošní situaci využít ke prospěchu vlastnímu. Přeci jen, myšlenky a plánování za nás pracovat nebudou, ale konání nám přinese potěšení a splnění našich očekávaných vizí. A jelikož mám moc ráda práci s dětmi (lekce které vedu naživo), chystám se pomalu ale jistě, převést moji tvorbu do online světa. 

Jelikož pracuji s dětmi od miminek po školáčky, aktivity mám rozdělené podle věku a také dle toho požadavky maminek. Ještě, když jsme se mohli potkávat naživo, navštěvovaly mě maminky i z 50km.- vzdáleného domova. Pro takové maminky nyní tvořím jeden kurz, který bude začátkem příštího roku hotový. Vytvářím kurzy, které jsou např. jen tak, pro aktivní trávení času společně s dětmi, vzdělávací a nebo i zdravotně prospěšné právě pro děti. Mám v hlavě myšlenky tvorby přímo jen pro maminky, ale to ještě musí dozrát, vše má svůj čas.

E-Book. Vždycky jsem chtěla napsat eBook a tento rok mi to umožnil dokonce dvakrát. To byly mé první akční kroky, ovšem nebylo to zadarmo. Neměla jsem tušení, jaká bude práce s tím, aby se eBook dostal bez potíží tam, kam má. Řeknu Vám, tolik času stráveném na PC, zatím co zbytek rodiny se uvelebeně na gauči dívá na pohádky,  a já se trápila s emailingovým programem. Nu což. 

Díky tomu jsem se však posunula dál a zvládnu více technických záležitostí na PC, to je pro mě další osobní pokrok. Člověk se neustále učí a zdokonaluje, a pokud má své plány, vize a sny, musí proto něco udělat. Já sama mám vzděláváni se, moc ráda. Proto také hodně financí investuji právě do sebe. V mém oboru jsem zvyklá, že jsme do určité doby museli navštívit několik vzdělávacích akcí a získali tak potřebné kredity. Nyní už kredity nejsou potřeba, ale tento tip vzdělávání se mi natolik líbil, že se na různé kurzy, semináře, odborné akce přihlašuji několikrát do roka. Spojí se totiž příjemné s užitečným. Příjemné je na tom to, že mám čas, někdy i celý víkend jen pro sebe, bez rodiny, bez dětí, (což potřebuje každá máma, co si budeme povídat) klid, užívám si relaxaci a hlavně, pochytím další zajímavé informace a zkušenosti pro mou práci s dětmi. A to se mi moc líbí. Letos jsem využívala hodně akce online - které byly pro mě dalším impulzem k mé tvorbě a postupného dosažení svých plánů.

Květinka, která je na titulním obrázku se nazývá laicky ,,štěstíčko". Jednou jsem ji trošku přelila a vypadalo to, že mi jí paní doktorka vyhodí. Ovšem já ji dala šanci. Starala se o ní s pozitivní energii, elánem a láskou, a ona se mi odvděčila tímto krásným rozpukem.

Každá z nás má své sny, kterých by chtěla dosáhnout. A proto bych Vám ze srdce chtěla moc poděkovat za Vaši přízeň a do nového roku 2021, popřát  uskutečnění svých plánů, hodně elánu do života a hlavně hodně ŠTĚSTÍ, neboť když má člověk štěstí, má vše, co potřebuje.

S láskou Marta Haderková