Zlepšete dětem správný vývoj těla a sobě náladu!

04.12.2022

,, Správného pohybu není nikdy dost 

obzvláště v dnešní době,,


Mám krásnou práci, při níž se komplexně staráme o malé pacienty.  Především na preventivních prohlídkách, jsou zjištěny různé pohybové odchylky a já si uvědomuji, že jsem poskytla už nespočet konzultací a tipů jak s tím pracovat.

Je to tak. Zjistila jsem totiž, že rodiče by s dětmi rádi cvičili, ale neví jaké cviky jsou vhodné, jak s dětmi vůbec cvičit, aby jim naopak neublížili a mnoho rodičů se mě ptalo, zda někde nevedu takové pohybové lekce já sama.

Bohužel časová flexibilita mi neumožňuje vyhovět všem, ale aby nikdo nepřišel zkrátka, vymyslela jsem projekt, jak to vše skloubit dohromady a aby byli spokojeni jak děti tak rodiče.

Právě na již zmiňovaných preventivních prohlídkách, ale i na mých pohybových lekcích zjišťuji, jak málo jsou děti ,,ohebné,, jak moc mají zkrácené vazy a neumí udělat klasický cvik jako je kotoul, hvězda, či stojka alespoň opřená o zeď. Pamatuji si z mého mládí, kdy po nás páni učitelé tyto pohybové kreace chtěli a my všichni je zvládli na jedničku. Uměli jsme se udržet na jedné noze i se zavřenýma očima, dokázali jsme zůstat ve ,,vybíjené,, mezi posledními, neboť jsme byli mrštní a ohební...

Dnešní děti, takové základy nemají. Možná je to dobou, kdy místo toho, aby chodili běhat s děckama ven, tak sedí u PC či mobilů a nic jiného je nezajímá.

Ale tady nechci křivdit všem. Bohužel a setkávám se s tím právě v ordinaci, často slýchávám, že některé děti nemají kamarády se kterými by mohly ,,blbnout,, venku a někteří rodiče nemají na kroužky peníze.


Přemýšlela jsem, jak dětem pomoci a vymyslela jsem Hravé jógování s dětmi k pohybu bez bolesti

Vytvořila jsem online kurz, do kterého jsem zapojila i mé děti. Tím, že děti cvičí ve videích, je to velké lákadlo a motivace pro ostatní děti, které se o to více lépe do aktivity zapojí.


Při tvoření online kurzu jsem myslela především na tyto benefity:

  • Využití všech vhodných cviků, které by (nejen) vašim dětem pomohly ke správnému držení těla bez bolesti
  • Nabídnout tipy, díky kterým byste sebe i vaše dítko uměla zklidnit a navodit tu správnou relaxaci
  • Naučit Vás protahovací cviky, relaxační techniky a kreativní způsob jógování abyste to zvládla společně se svými dětmi, i děti samotné
  • Získání další pohybové aktivity, která je zdravá, veselá a především hravá
  • Takovou, která bude Vaše děti bavit
  • Získání společné činnosti u které si aktivně i pasivně s dětmi odpočinete
  • Nabídnout Vám aktivitu, při které svému dítěti budete ještě více rozumět, umět společně naslouchat, budete se Vy i vaše dítě cítit duševně i tělesně velmi spokojeně
  • A v neposlední řadě už budete vědět jak s dětmi cvičit a jaké cviky jsou vhodné na jejich různé pohybové odchylky

Limitovaná Vánoční nabídka, která končí v neděli 18.12.2022

Mám pro Vás společnou zábavu, u níž si s dětmi pěkně zacvičíte, získáte další zkušenosti a tipy, jak si spolu hrát zdravou formou.

Napravíte vadné držení těla a zlepšíte pohybové odchylky - a ty děti potřebují napravit jako sůl.

Limitovaná nabídka která končí 18.12.2022

Cena tohoto kurzu je naposledy za 1150,-Kč

A co na kurz říká maminka Ivana?