Splní se nám naše vize příští rok?

30.12.2021

Je to krásná představa a může se nám vyplnit! 

Po měsíci Vás opět srdečně zdravím!

Máme tu konec letošního roku a možnost poohlédnout se, o nás, o nás..., co jsme každá z nás žena, máma pracující a pečující o dokázala rodinu, dokázala, vytvořila, vyvedla, pokořila, zvládla.

Každá jsme jedinečná a výjimečná. Některá z nás svůj DAR a potenciál už našla. Jiná teprve hledá, nebo zhruba už ví, ale bojí se sama vykročit...

Nebojte, záleží jen na Vás a vašem odhodlání, nebojácnosti. My ženy, si musíme zpříjemnit život každou maličkostí, neboť nám pak půjde vše snadněji. Jen se nesmíme bát.

Nebát se vykročit a jít do akce

Nebát se myslet více na sebe

Nebát se našeho volání a touhy

Nebát se neposlechnout negativní reakce

Jen my sami jsme tvůrkyně svého života

A proč Vám to píši? 

Já už jsem svůj potenciál našla a snažím se ho dál rozvíjet. I když při zaměstnání není tolik času - ale ano, je to jen výmluva. Já vím. Chtěla bych Vám psát emaily co 14 dní, nebo pravidelně 1x měsíčně, abyste byla v obraze a věděla o novinkách co se týče dětského zdravého pohybu. Proto si dávám další PLÁN do nového roku. Nepíši záměrně předsevzetí, neboť to se většinou nedodrží a už to nemá takový hodnotný význam. Ale když si řeknete nahlas a napíšete své další PLÁNY , lépe se pak během roku plní. Není to závazek, ale další Vaše vize... O to více se může splnit :-)

Když se poohlédnu zpátky, na co můžu být pyšná, zda-li je něco, co mi opravdu udělalo radost, tak je to celý můj projekt Radost dětem pohybem.

Je to projekt, který vznikl, díky rodičům v naší dětské ordinaci, protože děti měly pohybové odchylky a samotní rodiče by s nimi rádi cvičili, ale nevěděli jaké cviky jsou vhodné a jakým způsobem vlastně cvičit.

Já, jakožto lektorka jógy a pohybových aktivit, jsem rodičům radila jak na to. A pak mě napadlo, že by bylo fajn, kdyby další rodiče měli tuto možnost. Vytvořila Jsem on-line kurz rodinného jógování , jógové karty pro děti při vadném držení těla , offline workshop pro mámy dcery, jógový adventní kalendář a v novem roce jsou v planu další možnosti, které rodičům především dětem pomůžou, aby měli RADOST Z POHYBU BEZ BOLESTI.

Pokud již víte co by Vám udělalo radost, co by se Vám líbilo za produkt a co v nabídce schází,

NAPIŠTE MI!

Nyní už Vám chci poděkovat, že jste si přečetla celý email a

 POPŘÁT DALŠÍ ROK PLNÝ RADOSTNÝCH A ÚSPĚŠNÝCH SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ A PLÁNŮ...

Ze srdce Marta Haderková